Świat Ucznia

Prywatna Szkoła Podstawowa

O szkole

Jesteśmy szkołą, która działa zgodnie z oczekiwaniami Uczniów i ich Rodziców. Prowadzimy zajęcia dydaktyczne oraz opiekę świetlicową w godzinach 7.00 – 17.00.

Świat Ucznia PSP w Białymstoku to placówka, w której solidne podstawy oraz dbanie o przyszłość Uczniów poprzez wielostronny rozwój jest główną misją. Posiadamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych i profesjonalną opiekę psychologiczno-pedagogiczną. W przyjaznych i komfortowych warunkach Uczniowie zdobywają podstawy kształcenia, które zaprocentują na dalszej drodze edukacyjnej. Liczebność klasy nigdy nie przekracza 20 osób.

Realizujemy autorskie programy edukacyjne co dodatkowo wzbogaca proces kształcenia. Szkoła współpracuje również z lokalnymi instytucjami kształtując właściwą postawę moralną i obywatelską.

Uczniowie Świata Ucznia PSP w Białymstoku mogą korzystać z pełnego wyżywienia – śniadania, obiadu, podwieczorku.

Zapraszamy!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Świat Ucznia Prywatna Szkoła Podstawowa w Białymstoku to szkoła dążąca do wszechstronnego rozwoju ucznia w atmosferze otwartości, przychylności, rozumienia jego potrzeb. W szkole uczniowie będą kształcić swoje umiejętności wykorzystania zdobywanej wiedzy, by lepiej przygotować się do pracy w warunkach współczesnego świata. Nauczyciele będą stwarzać uczniom warunki do nabywania tych umiejętności.

Nasza szkoła, to bezpieczna i przyjazna placówka nastawiona na rozwój dzieci. Jej zadaniem jest nie tylko uczyć, ale i angażować rodziców, zacieśniać więzy rodzinne i rozwijać indywidualne zdolności uczniów.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Doświadczenie nauczycieli gwarantuje realizację założonych celów i bliską współpracę z rodzicami, w szczególności wsłuchiwanie się w ich potrzeby i sugestie, w celu zapewnienia realizacji zadań edukacyjnych, przy miłej współpracy.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną i do podjęcia nauki w naszej szkole. Jestem przekonany, że z nami nauka nie sprawi Ci trudności, a Świat Ucznia będzie światem Twojego dziecka.

Dyrektor Świat Ucznia PSP w Białymstoku
Adam Jakoniuk

Zajęcia muzyczne

Podczas zajęć umuzykalniających dzieci relaksują się, ćwiczą umiejętności muzyczno-rytmiczne oraz poznają świat poprzez muzykę. Program zajęć muzycznych koreluje z podstawą programową realizowaną podczas zajęć edukacyjnych w poszczególnych grupach.

PAARO

Mobilna szkoła tańca to sprawdzone techniki ruchowe, taneczne wzbudzające zainteresowanie i zapał u dzieci w różnym wieku. Ten rodzaj aktywności ruchowej kształtuje sprawność motoryczną, prowadząc do harmonijnego rozwoju organizmu.

Basen

Dzieci rozwijają naukę pływania na basenie przy ulicy Zwycięstwa w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym pod opieką profesjonalnych instruktorów. Jest to nie tylko przyswajanie nowych umiejętności, ale też świetna zabawa dla każdego.

Kinder Coach

Akademia Piłki Nożnej to system zajęć, który pozwala trenerom zindywidualizować proces szkolenia tak, aby każdy zawodnik niezależnie od poziomu, systematycznie podnosił swoje umiejętności. Całość pozwoli rozwijać się dzieciom, a rodzicom czerpać radość z tego rozwoju.

Szachy

Zajęcia szachowe mają zarówno wymiar edukacyjny, jak i wychowawczy. Są wstępem do świata zasad i szacunku do drugiego człowieka. Szachy to świetne narzędzie do treningu koncentracji oraz wyciszenia młodego gracza. Uczą ponoszenia odpowiedzialności za swoje decyzje.

Logopeda

Chociaż zajęcia mają charakter terapii ukierunkowanej na określone wady wymowy oraz zaburzenia mowy, to przybierają formę doskonałej zabawy. Wszystkie ćwiczenia powodują nie tylko podniesienie umiejętności logopedycznych, ale też dają dużo radości.

Język angielski

Nauka języków jest bardzo ważnym elementem edukacji. Od najmłodszych lat dziecka staramy się zaszczepić w nim miłość oraz pasję do nowego języka. Zachęcamy młodych słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, rozbudzając ich naturalny entuzjazm do poznawania nowych rzeczy.

Języki hiszpański

Uczniowie zapoznają się z językiem hiszpańskim w przyjemny i progresywny sposób słuchając nagrań, rozmawiając z kolegami, rysując, śpiewając oraz zbliżając się do tematów, które ich interesują, takich jak: świat sportu, zwierząt, czy też tradycji, obyczajów obchodzonych w różnych zakątkach naszej planety.

Kadra

Aktualności

Praca sekretariatu 2 maja

Konsultacje indywidualne

Szanowni Państwo, Zapraszamy do kontaktu z nauczycielami  wszystkich zainteresowanych rodziców. Przypominamy o konieczności umówienia się na spotkanie wyłącznie poprzez dziennik elektroniczny. Nauczyciele spotkają się tylko z umówionymi osobami. Termin konsultacji: 22.04.2024 r. do 08.05.2024 r.   Harmonogram konsultacji z nauczycielami (klik)

Szkolny pokaz talentów!

Życzenia Wielkanocne!

08.01.2024 r.

8 stycznia 2024 r. został ustalony jako dzień wolny od zajęć w zamian za przypadające w dniu 6 stycznia 2024 r. Święto Trzech Króli. Sekretariat będzie czynny w godzinach 7:00 – 15:00

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 rusza od 08.01.2024 r.

W sekretariacie szkoły (pokój 111) należy złożyć wypełnioną kartę zgłoszeniową (link) oraz podanie o przyjęcie do klasy pierwszej (link). Serdecznie zapraszamy!

Świąteczne życzenia

Terminy konsultacji indywidulanych

Drodzy Rodzice! Poniżej znajduje link w formacie PDF z listą nauczycieli/wychowawców z terminami i godzinami w jakich można się z nimi spotkać. Bardzo prosimy o wcześniejsze poinformowanie danego nauczyciela najlepiej przez dziennik Vulcan o swojej obecności. Terminy konsultacji indywidualnych

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy rodziców, uczniów oraz nauczycieli!

Telefony zaufania – Ministerstwa Edukacji i Nauki

Drodzy Rodzice, Uczniowie Ministerstwo Edukacji i Nauki zwróciło się z uprzejmą prośbą o upowszechnienie w szkole załączonej informacji o telefonach zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy. Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej […]

Konkurs Piosenki Świątecznej

Dziennik Vulcan – aplikacja mobilna

Drodzy Rodzice i Uczniowie Poniżej znajduje się informacja (należy kliknąć w link) z najczęściej występującymi problemami technicznymi związanymi z aplikacją Vulcan. Zachęcamy do korzystania  🙂 Dzienniczek Vulcan_najczesciej wystepujace zgloszenia

Dni wolne w listopadzie

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie informujemy, iż w dniach 2.11.2023 – 3.11.2023 nie ma zajęć dydaktycznych.

Laptopy dla czwartoklasistów

Drodzy Rodzice i Uczniowie klasy 4, poniżej znajduje się kilka informacji odnośnie projektu Ministerstwa Cyfryzacji. Wystarczy kliknąć w wybrany link aby zapoznać się z treścią. Ulotka informacyjna Pytania i odpowiedzi -Rodzice.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 Świat Ucznia PSP w Białymstoku 04.09.2023 r. Wychowawca Klasa Godzina Sala Aneta Szatyłowicz I A 9:00 113 Ewelina Jaszczuk I B 9:00 108 Agata Masłowska II A 8:30 114 Justyna Siomak-Szymusiuk III A 8:30 214 Katarzyna Drobotko IV A 10:00 212 Agnieszka Majewska V A 10:00 208 Magdalena Pura-Urbańska VI […]

Zmiana kwoty czesnego i wyżywienia od 01.09.2023 r.

Dyrektor Szkoły „Świat Ucznia”  w Białymstoku informuje, iż z dniem 01.09.2023 r. ulega zmianie wysokość stawki czesnego i wyżywienia. Stawka całodziennego wyżywania będzie wynosić 15 zł. Wysokość czesnego dla uczniów klas 1-5 będzie wynosić 150 zł miesięcznie. W przypadku uczęszczania do szkoły trójki rodzeństwa i więcej, czesne będzie wynosić 100 zł miesięcznie.

Zmiana adresu strony

W związku ze zmianą strony internetowej informacje na obecnej stronie nie są jeszcze w pełni zaktualizowane. W razie pytań zapraszamy do kontaktu tel: 663 001 150  🙂  

Witamy na nowej stronie

Przedszkole Świat Zucha ma nową stronę internetową. Dzięki czemu będziemy mogli do Państwa sprawnie docierać z wszelkimi informacjami. Serdecznie zapraszamy do korzystania. 

Galeria

Kontakt

Świat Ucznia

Prywatna Szkoła Podstawowa w Białymstoku

ul. Hetmańska 8

15-727 Białystok

e-mail: pspnwsp@gmail.com

tel: +48 663 001 150

Nr konta:

38 8063 0001 0100 0240 5605 0001