Hetmańska 8,
Białystok, 15-727

Kategoria:

Justyna Siomak-Szymusiuk - nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego.

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kierunek pedagogika ogólna. Ukończyła studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w Niepublicznym Przedszkolu w Warszawie, pracując na stanowisku nauczyciela -  wychowawcy. W 2012 roku uzyskała stopień nauczyciela kontraktowego. Uczestniczyła w kursach m.in. Doskonalenie umiejętności wychowawczych w oparciu o koncepcję „Wychowanie bez porażek Thomas Gordon” „Nauczyciel – Rodzic, dogadajmy się”, „Glottodydaktyka – wczesna edukacja językowa wg metody prof. Bronisława Rocławskiego. Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą i pogodną. W wolnej chwili lubię czytać dobrą książkę. Prywatnie mama 2-letniego syna.
 

              Diana Wasilewska - nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego.

Z zamiłowania i wykształcenia jestem nauczycielką stawiająca na alternatywne metody poszukiwania wiedzy i doświadczenia. W swoją pracę wkładam całe serce. Ukończyłam Uniwersytet w Białymstoku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii na kierunku pedagogika wczesnoszkolna. W zawodzie nauczyciela pracuję od 2007r. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Za mną kilka lat pracy i doświadczeń ale cały czas jestem otwarta na to co nowe i twórcze, dlatego podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach min: „Słowne i matematyczne zabawy dydaktyczne”, „Origami cuda z papieru”, „Dyscyplina w klasie”, Jak kształtować umiejętność liczenia i rachowania u dzieci klas początkowych”. Z fascynacji jestem miłośniczka pedagogiki Marii Montessori. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 3 – letniego Ignasia. Mają wielka pasją jest jazda konna i tenis stołowy.

 

   Aneta Sosnowska- nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam Niepaństwową Wyższa Szkołę Pedagogiczną w Białymstoku, obroniłam tytuł magistra w obszarze nauk społecznych i humanistycznych na kierunku Pedagogika w specjalności Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje zawodowe: Kodowanie na wesoło! Propozycje pracy z uczniami klas I-III, Jak kształtować umiejętności rachowania i liczenia u dzieci klas początkowych, Rozwijanie umiejętności językowych uczniów klas I-III,  Dyscyplina w klasie, Gry i zabawy z tabliczką mnożenia.Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko moim zawodem, ale także pasją. Uważam, że wiele możemy nauczyć się od dzieci i to one napędzają mnie do ciągłego działania. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy, właśnie takimi cechami chcę zarażać swoich podopiecznych.